Özel Sözler 2.0 (ios)

Özel Sözler

2.0
Özel Sözler
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Özel Sözler, ünlü kişilerin özlü sözlerini içeren ücretsiz bir iOS uygulaması.

Özel Sözler, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir özlü sözler uygulaması. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu uygulamada farklı konular üzerinde söylenmiş ünlü sözler yer alıyor.

Yüzlerce ünlü kişinin ağzından ve kaleminden çıkmış olan bu sözlerin her biri farklı kategoriler altında toplanmış halde sunuluyor. Bu sayede özel bir konu hakkında aradığımız sözlere anında erişim sağlayabiliyoruz. Buna ek olarak yazar isminden de arama gerçekleştirebilme şansımız var.

Özel Sözler uygulamasında sosyal medya desteği de sunuluyor. Hoşumuza giden sözleri sms, email, Facebook ve Twitter gibi kanallar üzerinden paylaşabiliyoruz. Dilersek ekran görüntüsü alabilir ve Instagram üzerinde de paylaşabiliriz.

Özlü Sözler'in en önemli özelliklerinden birisi de ekranı salladığımızda bizlere yeni sözler getirmesi. Bu özellik, uygulamaya benzersiz bir kullanım deneyimi kazandırıyor.

Kolay kullanımlı yapısı ve kapsamlı içeriğiyle Özel Sözler, maneviyata önem veren kullanıcıların hoşuna gidecek bir seçenek.

YORUMLAR