Papiroom 3.2.0 (ios)

Papiroom

Papiroom
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Papiroom ile kendi online gazetenizi oluşturabilir ve yayın akışını kendiniz belirleyebilirsiniz.

Kendi gazetenizi oluşturabileceğiniz bir platform olarak yayın hayatına başlayan Papiroom’u iOS cihazlarınıza indirerek, içeriklerinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Türk geliştiricilerin hayata geçirdiği bir proje olan Papiroom, kullanıcılara kendi gazetelerini oluşturarak içeriklere kendilerinin karar vermelerini sağlıyor. Uygulamada yer alan Gündem, Spor, Moda, Hobi, Siyaset, Blog, Hikayeler ve Köşe yazarları gibi bölümleri takip ederek, “bunu mutlaka herkes görmeli” diye düşündüğünüz haberleri kendi gazetenizde yayınlayabiliyorsunuz. Bunun yanında, ilginizi çeken diğer gazetelere de abone olabilmeniz mümkün.

Gazetenizi oluşturabilmek için öncelikle kayıt olmanız veya Facebook hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor. Giriş işlemini tamamladıktan sonra kategori, kapak fotoğrafı ve açıklama bölümlerini hazırlayabiliyorsunuz. Beğendiğiniz kullanıcıları takip edebileceğiniz ve ana sayfadan yeni haberler oluşturabileceğiniz uygulamada, ilginizi çeken haberleri favorilerinize ekleme ve yorum yapma imkanı da sunuluyor.

iPhone ve iPad cihazlarınızdan kendi gazetenizi oluşturabileceğiniz, diğer kullanıcıların ilgisini çekerek popülerliğinizi artırabileceğiniz Papiroom uygulaması ücretsiz olarak sunuluyor.

YORUMLAR