Saavn 3.6.1 (ios)
Saavn
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    22

  • Üretici

    Saavn

Saavn uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan kolayca hint ve Bollywood şarkılarını dinlemeye başlayabilirsiniz.

Saavn uygulaması, hint müzikleri ve Bollywood soundtracklerine ilgi duyan iPhone ve iPad kullanıcılarının beğenerek kullanacakları mobil müzik dinleme uygulamaları arasında yer alıyor. Oldukça sade ve hızlı kullanılır şekilde hazırlanmış arayüzü ve çok geniş arşivi sayesinde bu müzik türü üzerine eğilmek isteyenlerin kesinlikle dikkatini çekeceğine de eminim. Ancak uygulamanıın ücretsiz olarak kullanılabilmesine rağmen bazı gelişmiş özellikler için ücretli satın alma seçeneklerini sunduğunu da belirtmek gerekiyor.

Uygulamayı kullanmaya başladığınızda direkt olarak aklınızda yer alan müzikleri aratabiliyor ve hemen internet üzerinden dinleyebiliyorsunuz. Dilerseniz beğendiğiniz müzikleri favorilerinize ve oynatma listelerinize eklemek de mümkün ve böylelikle her defasında en baştan arama yapmak zorunda kalmıyorsunuz.

Hint müziklerine yeni giriş yapan ve neleri dinlemesi gerektiği konusunda fikri olmayanlar ise uygulamadaki küratörler tarafından hazırlanmış ve her moda uygun hazır listeleri takip ederek yepyeni müzikleri keşfedebiliyorlar. Dolayısıyla uygulamanın yeterince kullanıcı dostu olabildiğini ve müzik keşfetmeyi eğlenceli bir hale getirdiğini söyleyebilirim.

Kendi profilinize sahip olmanızı da sağlayan Saavn, profilinize arkadaşlarınızı eklemenizi ve isterseniz onlarla sohbet edebilmenizi de sağlıyor. Ortak ilgi alanları konusunda dostlarıyla konuşmak isteyenler ve yeni insanlarla tanışmayı sevenler Saavn'nin bu iletişim imkanlarından memnun kalacaklardır.

Uygulamanın pro sürümü ile birlikte sunulan offline ve reklamsız müzik dinleme, daha yüksek ses kalitesi gibi özellikler ise satın alma seçenekleri vasıtasıyla elde edilebiliyorlar. Bollywood müziklerine tutkun olanların göz atmadan geçmemeleri gereken online müzik dinleme uygulamaları arasında.

YORUMLAR