Skout 3.10 (ios)
Skout
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    427

  • ÜRETİCİ

    Skout, Inc.

Tüm dünyadan kullanıcılarla hemen sohbet etmek ve onlara ulaşmak için ücretsiz olan Skout'u kullanabilirsiniz.

Skout uygulaması, iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir sosyal ağ uygulaması ve sadece mobil cihaz sahipleri tarafından kullanılabiliyor. Fakat dünyanın her bir yanından barındırdığı milyonlarca üye sayesinde dilerseniz kendi ülkenizden, dilerseniz de diğer ülkelerde kullanıcılarla tanışma ve sohbet etme olanağı sağlaması sayesinde denemeniz gerekenler arasında yer alıyor.

Ücretsiz olarak sunulan uygulamanın uygulama içi satın alma seçenekleri de yer alıyor ve böylece daha gelişmiş özelliklere daha hızlı erişim sağlamak isteyen kullanıcılara olanak doğuyor. Ülkemizden de pek çok kişinin kullandığı uygulama, size en yakın olan kişileri direkt olarak listeliyor ve isterseniz bu kişilere direkt olarak mesaj gönderebiliyor, ya da daha öncesinde profillerini kontrol edebiliyorsunuz.

Kullanıcılar arasında arama yapma, favori kullanıcılarınızı sık kullanılanlara ekleme gibi seçenekler de elbette uygulamada mevcut. Arayüz olarak çok kolay kullanılan uygulama, Android kullanıcıları tarafından da kullanılabildiği için diğer platformlardakilere de ulaşmanıza imkan tanıyor.

YORUMLAR