Socialeyes 2.0.0 (ios)

Socialeyes

Socialeyes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Socialeyes uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan dostlarınızla ortak aktivitelere katılabilirsiniz.

Socialeyes uygulaması, son zamanlarda iPhone ve iPad mobil cihaz kullanıcıları için yayınlanmış ilginç konum bazlı sosyalleşme uygulamaları arasında yer alıyor ve dostlarıyla en kolay yoldan ortak etkinlikler yapmak isteyenler için gerekli tüm araçları sunuyor. Ücretsiz olarak sunulan ve tasarımı da herkesin en kısa sürede alışabileceği basitlikte olan uygulama, böylece hemen aktivite bildirimlerinize başlamanıza olanak tanıyor.

Uygulamayı kullanırken ilk iş olarak hangi modda olduğunuzu içerisinde bulunan seçenekleri kullanarak seçmeniz gerekiyor. Bu modlar arasında alışverişten tutun da yemek yemeye kadar pek çok seçenek yer alıyor ve seçtiğiniz mod daha sonra arkadaşlarınız tarafından bir aktivite olarak görülebiliyor. Aktivitenizi gören ve yakınlarda bulunan dostlarınız hemen katıldıklarını belirten butona basabiliyor ve yanınıza gelebiliyorlar.

Tüm sistem konum belirleme üzerinden çalıştığı için herhangi bir aktivite başlattığınızda o konumun yakınında olan arkadaşlarınıza bildirimler otomatik olarak gidiyor. Fakat gittiğiniz şehirde hiç arkadaşınız olmasa bile isterseniz yeni arkadaşları da aynı yöntemle edinebiliyorsunuz.

Çalışırken GPS sisteminden faydalanan uygulama, devamlı olarak GPS'i açık tutmanız halinde şarjınızdan yiyecektir ve bu nedenle kullanım sıklığınıza dikkat etmenizi öneriyorum. Tabii ki mod ve aktivite paylaşımları için internet bağlantınızın açık olması gerektiğini de unutmamanız gerekiyor.

Kendi profilinizde bulabileceğiniz tarihçe ve arkadaşlarınızın etkinliklerine de katılabilme opsiyonları sayesinde hiç bir zaman yalnız kalmayacağınız kesin gibi. Fakat bunun için arkadaşlarınıza da uygulamayı yükletmeyi unutmayın.

YORUMLAR