Socl
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    81

  • Üretici

    Microsoft

Socl Microsoft'un sosyal paylaşım ağıdır

Socl, Microsoft tarafından kullanıcıların hizmetine sunulmuş olan ve Microsoft'un arama motorunun gücünü arkasına alan bir sosyal ağdır.

Socl iOS uygulaması bize diğer sosyal ağlara benzer şekilde ileti paylaşma, fotoğraf paylaşma ve video paylaşma imkanı vermenin yanında birçok kullanışlı yenilik de sunuyor. Bu yeniliklerden en önemlileri resim paylaşma özelliği üzerinde yoğunlaşmış.

Socl ile saniyeler içerisinde fotoğraf kolajları yaratabiliyoruz ve arkadaşlarımızla paylaşabiliyoruz. Ayrıca fotoğraflara yazılar ekleyerek komik karikatürler yaratabilmemiz de oldukça kolay hale getirilmiş. Socl'ın güzel bir yönü görüntü yakalama ve paylaşma işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyor olması.

Socl bize sosyal ağ üzerinde gördüğümüz iletilere anında resimli cevaplar verebilme imkanı tanıyor. Bu sayede çok daha eğlenceli bir şekilde iletişim kurabilmekteyiz. Kısa animasyonlar tadında videolar oluşturarak Socl üzerinde paylaşabiliyoruz. Socl bize yarattığımız içerikleri Facebook, Twitter, Pinterest ve Tumblr gibi diğer sosyal medya platformlarında paylaşma özgürlüğünü de tanımakta.

Socl, sosyal ağımız ile ilgili olarak bildirimler alabilmemize izin veriyor. Bu bildirimleri kişiselleştirerek sadece sevdiğimiz kaynaklardan bildirimler alabilmemiz mümkün. Socl dünya çapında yeni insanlarla da tanışmak isterseniz güzel bir iletişim aracı olmakta.

YORUMLAR