StudyBlue 8.11.1 (ios)

StudyBlue

StudyBlue
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    14

  • Üretici

    StudyBlue

Ders çalışırken ezber yapmakta zorlanıyorsanız, uygulama aracılığıyla oluşturacağınız testlerle kendinizi test edebilirsiniz.

Ders çalışmayı daha zevkli hale getiren StudyBlue uygulaması, kendi oluşturduğunuz kelime kartlarıyla birlikte kendinizi sınamanızda yardımcı oluyor.

iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilen, şık ve kullanışlı arayüzüyle göz dolduran StudyBlue uygulaması ders çalışırken çok büyük yardımcınız olacak. Ezberlemeye çalıştığınız kelimeleri, uygulamaya ekleyerek oluşturmuş olduğunuz testleri sonradan doğru-yanlış şeklinde yanıtlayarak kendinizi sınayabiliyorsunuz. Test sonunda doğru ve yanlış sayılarınızı gösteren ve ayrıca başarı oranınızı da sunan uygulama bu anlamda oldukça başarılı performans sergiliyor.

Sadece kendi oluşturduğunuz testler değil, diğer kullanıcıların oluşturdukları testleri de çözmenize olanak sağlayan uygulama, hem sıkılmadan hem de eğlenceli vakit geçirerek ders çalışmanızda yardımcı oluyor. iPhone ve iPad cihazları için tasarlanan StudyBlue uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR