Tagged

Tagged
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tagged, iPhone ve iPad'leriniz üzerinden yeni kişiler ile tanışarak arkadaşlıklar kurabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz arkadaşlık uygulamasıdır.

Tagged, dünyanın en popüler sosyal ağ uygulamalarından biri olan ve kullanıcıların birbirleri ile tanışarak arkadaşlıklar kurmasını sağlayan eğlenceli ve ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Toplamda 300 milyondan fazla üyeye sahip olan platform üzerinde kullanıcılar kendi profillerini oluşturabilir ve ilgilendiği herşeyi profillerine ekleyebilir. Daha sonra diğer kullanıcılara mesajlar göndererek arkadaşlıklar kurabilir, sohbet edebilir ve hatta flört edebilirler.

Sosyal ağınızı genişletmek için kullanabileceğiniz en eğlenceli ve en iyi uygulamalardan biri olan Tagged, bu tür uygulamaların aksine tamamen ücretsizdir. Şık ve modern tasarımı ile de kullanıcılarının ilgisini çeken uygulama, oldukça rahat kullanılabilmektedir.

Özellikler:

  • Ücretsiz kullanım ve mesaj gönderme
  • Yeni kişiler ile kolayca tanışma
  • Hızlı tanışma seçeneği ile hızlıca farklı kişiler bulma
  • Cinsiyet, yer ve yaşa göre kişi arama
  • Yeni arkadaşlarınız ile oynayabileceğiniz oyunlar

Gencinden yaşlısına herkesin kullanabileceği Tagged'ı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak yükleyerek bir an önce yeni kişiler ile tanışmaya ve arkadaşlıklar kurmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR