Taggy 1.1 (ios)

Taggy

1.1
Taggy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Taggy uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızdan en popüler hashtagları hızlı bir şekilde keşfedebiliyorsunuz.

Taggy uygulaması, sık sık sosyal ağlarda paylaşımlar gerçekleştirenlerin kullanmaktan keyif alabilecekleri ücretsiz etiket yani hashtag organizasyonu uygulamaları arasında yer alıyor ve oldukça basit ancak etkili bir kullanıma sahip. Eğer hesaplarınızdaki paylaşımlarınızda hangi etiketleri kullanmanız gerektiği konusunda sıkıntılar yaşıyorsanız kesinlikle göz atmanız gerekiyor.

Uygulamanın destek sunduğu sosyal ağlar şu şekilde listeleniyor:

Hem kendi etiketlerinizi yaratabileceğiniz ve daha sonra kullanmak üzere saklayabileceğiniz, hem de gündemin en popüler etiketlerini kolayca bulabileceğiniz Taggy uygulaması, bu sayede paylaştığınız fotoğraf ve videoların en yüksek görüntülenmeye ulaşmasına da yardımcı oluyor.

Kullanıcıların en sık kullandıkları etiketleri zaman içerisinde öğrenen ve buna göre teklifler sunmaya başlayan uygulama, böylelikle en kısa zamanda paylaşımlarınıza tüm hashtagleri eklemenize de müsaade etmiş oluyor.

Gündemi takip eden ve paylaşım yapacağınız sırada hangi etiketlerin popüler hale geldiğini de gösterebilen Taggy uygulaması, trendlere katılmak ve insanlara ulaşmak istiyorsanız en iyi tercihlerinizden birisi haline gelecektir. Türkçe desteği olması sayesinde kullanırken herhangi bir zorluk yaşamanız da mümkün değil.