Tanışalım

Tanışalım
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tanışalım, son zamanlarda oldukça popüler hale gelmeye başlayan arkadaş bulma uygulamalarından bir tanesidir.

Tanışalım, popüler arkadaş bulma uygulamaları olan Hot or Not ve Tinder ile aynı yapıya sahip Türkçe dil destekli ve eğlenceli bir iOS uygulamasıdır.

İsminden de anladığınız üzere uygulama yeni arkadaşlar bularak tanışmanızı sağlamaktadır. Üstelik uygulamanın en eğlenceli kısımlarından biri de tanışma aşaması. Çünkü yeni biriyle tanışmak için hem sizin hem de karşıdaki kişinin karşılıklı beğenisi olması gerekiyor. Örneğin, yakın çevrenizdeki kişilerin profillerini sunan uygulama üzerinde bir kişiyi beğendiğiniz. Bu aşamadan sonra tanışmak için beğendiğiniz kişinin de sizi beğenmesi gerekiyor. Beğenmesi durumunda ise hemen mesajlaşmaya başlayabiliyorsunuz. Karşılıklı olarak tarafların birbirini beğenmesi sonucu açılan konuşma penceresi sayesinde arkadaşlık kurma ihtimaliniz çok daha yüksektir.

Uygulama üzerindeki profil bilgileriniz Facebook profilinizden çekilmektedir. Bu nedenle Facebook profilinizi düzenleyerek etkileyici resimlerinizi koymanızı tavsiye ederim. Profil bilgileriniz dışında kendi düşüncelerinizi yazı ve resimli olarak ekleyebiliyorsunuz. Ayrıca size özel oluşacak olan PIN kodunu sosyal medya platformlarında paylaşarak insanların sizi bulmalarını sağlayabilirsiniz.

Yeni arkadaşlıklar edinmenin en eğlenceli yollarından biri olan ''Tanışalım'' uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak ekleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR