Thallygraph

Thallygraph
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ThallyGraph, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir sosyal medya uygulamasıdır.

ThallyGraph, sosyal medya platformlarında eksiklik olarak görülen bir açığı yeni bir platformda buluşturan bir sosyal medya uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bu ağ sayesinde, insanların paylaştığınız şeyler hakkında ne düşündüğünü ortaya çıkarabilirsiniz. İlginç bir girişim olması incelemek için fazlasıyla yeterli.

Günümüzde herhangi bir sosyal medya girişimiyle karşılaşıldığında ister istemez insanların dikkatini çekiyor. "Bize ne sunuyor?" sorusunun cevapları genellikle olumsuz yönde olsa da bir şans vermeyi ihmal etmiyoruz. ThallyGraph uygulaması da anket tabanlı bir sosyal medya uygulaması ve çıkış noktası biraz ilginç. Bu tarz platformlarda insanlar bizlerin paylaşımlarını beğeniyor ya da paylaşıyorlar ama ne düşündüklerini bilemiyoruz. Bunun için oylama sistemi geliştirilmiş. Bir paylaşımınız kullanıcılar tarafından oylanıyor ve siz de az çok ne düşündüklerini anlayabiliyorsunuz.

Ne kadar ileri gider tahmin edememekle birlikte, şimdilik bir şans verilmeyi hak eden ThallyGraph uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz. Biraz sakin, ama sizler katıldıkça daha iyi fikir edinilebilir.

YORUMLAR