Thumb

Thumb
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    755

  • Üretici

    Thumb, Inc.

Eğer iPhone ve iPad'inizi kullanarak aklınızdaki sorulara hemen cevaplar bulmak isterseniz bu soru sorma uygulamasını kullanabilirsiniz.

Thumb uygulaması iPhone ve iPad kullanıcılarının sorularına cevap alabilecekleri ilginç bir sosyal ağ uygulaması. Aklınıza gelen soruları sorduktan hemen sonra dakikalar içerisinde onlarca mesajla cevap alabiliyorsunuz ve merakınızı giderebiliyorsunuz. Thumb'da bulunan kullanıcılar soru cevaplamaya oldukça hevesliler ve kişiler arasında yardımlaşma da oldukça yüksek.

Sorularınıza cevap aldıktan sonra dilerseniz sizinle benzer görüşte olanlarla birebir olarak da görüşebilirsiniz. Böylece sizinle benzer ilgi alanlarına sahip olan kişilerle tanışabilir ve sosyal çevrenizi genişletebilir, yeni arkadaşlıklar da kurabilirsiniz.

Eğer ne tip sorulara cevap vermek istediğinize göre filtreleme yapmak isterseniz bunu da uygulama içerisinde gerçekleştirebilir, uygun cevaplar ve yeni içerikleri her zaman tarayabilirsiniz. Kullanmak için kullanıcı kaydı gerektiren uygulama, kaydın ardından hiç zorlanmadan kullanabileceğiniz basit bir yapıya sahip.

YORUMLAR