Tindog 1.0.2 (ios)

Tindog

Tindog
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tindog, yalnız köpeğiniz için arkadaş bulabileceğiniz tek sosyal ağ uygulaması ve tamamen ücretsiz.

Tindog, köpek sahipleriyle sohbet ederek köpeğiniz için arkadaş bulabileceğiniz en ideal iOS uygulaması diyebilirim. iPhone ve iPad’inizde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz arkadaşlık uygulaması sayesinde yalnızlıktan sıkılan köpeğinizin daha mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Köpekler ve köpek sahipleri için hazırlanmış tek sosyal ağ uygulaması olan Tindog, tahmin edeceğiniz üzere dünya genelinde oldukça yayfın kullanılan -olaylı- arkadaşlık uygulaması Tinder’a arayüz ve kullanım yönünden son derece benziyor.

İster evcil ister sokaktan aldığınız köpeğinize arkadaş bulabileceğiniz en iyi sosyal uygulaması olduğunu düşündüğüm Tindog’u ücretsiz hesabınızı oluşturarak kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Hesap oluştururken köpeğinizin adının haricinde yaşı ve cinsiyetini yazabiliyorsunuz ki burada vereceğiniz detaylara göre adaylar listelendiğinden es geçmemenizi, doğru girmenizi öneririm. Hesap oluşturma kısmını geride bıraktıktan sonra köpeğinize en uygun adaylar ekranınıza gelmeye başlıyor. Adaylar arasında beğendiklerinizi sağ kaydırma, uygun görmediklerinizi sol kaydırma hareketini uygulayarak belirtmiş oluyorsunuz. Beğenmiş olduğunuz köpeğin sahibi de sizin köpeğinizi beğendiğinde sohbet ortamı başlıyor.

17 yaş üzeri kullanıcılara açık olan Tindog, yurt dışında kısa sürede milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başardı. Türkçe dil desteğinin de gelmesiyle ülkemizde de kullanıcı sayısını artıracaktır diye düşünüyorum. Düşünsenize; Köpeğiniz için en uygun arkadaş mobil cihazınızla tek dokunuş ötenizde…

YORUMLAR