ToT 2.2.1 (ios)

ToT

ToT
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ToT, karar vermekte zorlanan ve genellikle iki seçenek arasında kalan kullanıcılara yardım etmek üzere tasarlanmış bir uygulama.

ToT, kararsız iPhone ve iPad kullanıcıları için özel olarak geliştirilmiş bir karar verme uygulaması. Kulağa tuhaf geliyor olsa da ToT, uygulama markette bulunan en iyi sosyal medya uygulamaları arasına adını rahatlıkla yazdırabilecek nitelikte bir yapım.

Uygulamanın temel işlevi kullanıcılar arasında bir etkileşim ortamı oluşturarak birbirlerine ikilemde kaldıkları durumlarda yardım etmek. Bunu gerçekleştirebilmek için öncelikle arasında kaldığımız seçeneklerin fotoğrafını çekerek uygulamaya yüklüyoruz. Daha sonra takipçilerimiz, seçenekleri oyluyorlar ve biz de bu oyları anlık olarak takip ediyoruz. Hangi seçenek daha fazla oy alırsa onu seçiyoruz. Elbette diğer seçeneği seçme şansınız hala var.

Eğlenceli bir deneyim sunan ToT'un en önemli özelliği sosyalleşme alanımızı genişletmesi. Bİldiğiniz gibi Instagram, Facebook ve Twitter gibi başlıcak sosyal medya kanalları belli bir seviyeye kadar sosyalleşmemize imkan veriyor. ToT ise işin boyutunu değiştiriyor ve sosyalleşme deneyimini günlük kararlarımıza kadar indirgiyor.

Eğer farklı bir etkileşim deneyimi yaşamak istiyorsanız ToT'u mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR