Uyuma 1.0.0 (ios)
Uyuma
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Uyuma uygulaması ile uyuşturucu ile mücadeleye destek vererek, şüpheli durumlarda online ihbar yapabilirsiniz.

Uyuma uygulamasını kullanarak iOS işletim sistemli cihazlarınızdan, şahit olduğunuz uyuşturucu ticaretini anında ihbar edebilirsiniz.

İçişleri Bakanlığı’nın uyuşturucu ile mücadele kapsamında hayata geçirdiği Uyuma uygulaması, vatandaşların anında ihbar hizmetinden faydalanabilmelerini sağlıyor. Özellikle genç ve çocukların bu kötü alışkanlıktan uzak durması için bilinçli olmamız gerektiğinden, karşılaştığınız uyuşturucu ticareti durumlarını kısa sürede ihbar ederek bölgeye yakın olan ekipleri harekete geçirebilirsiniz.

Uyuma uygulamasını indirdikten sonra kişisel bilgilerinizi sisteme kaydetmeniz gerekiyor. Bu adımdan sonra, emniyet yetkililerin haberdar olması gereken durumlarla karşılaştığınızda kimliğiniz gizli olacak şekilde online ihbarda bulunabiliyorsunuz. Yaptığınız ihbar, bulunduğunuz konum bilgisiyle birlikte en yakın ekiplere iletilerek bu duruma son veriliyor. Eğer siz de uyuşturucu ile mücadeleye destek vermek istiyorsanız, Uyuma uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza indirebilirsiniz.

YORUMLAR