Voly

Voly
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz Voly uygulaması ile etrafınızdaki kişileri görebilir, karşınızdaki kişiyle karşılaşma geçmişinizi görebilirsiniz.

Konum bazlı bir sosyal ağ uygulaması olan Voly, benzer uygulamalarından farklı olarak, kullanıcıların daha önce aynı mekanlarda oldukları insanlarla karşılaşma geçmişlerini kaydediyor.

“Her Şey Bir Göz Kırpma ile Başlar” sloganıyla yayın hayatına başlayan ve Türkiye’de geliştirilen Voly, yeni insanlarla tanışıp onlarla sohbet etme imkanı sunuyor. Siz farkında olmasanız da, daha önce aynı mekanda bulunduğunuz kişilerden sizi haberdar eden uygulama bu anlamda farkını ortaya koyuyor diyebiliriz. Uygulamayı kullanabilmek için Facebook hesabınızın olması şart koşulan ve Facebook hesabınızla üye olabileceğiniz Voly, üye olduktan sonra Facebook’taki arkadaşlarınızı da listeliyor. Bunun yanında konum bazlı olmasından ötürü etrafınızdaki kişileri de listeyen uygulama, yeni insanlarla tanışmanızı daha kolay hale getiriyor.

Diğer kullanıcılarla mesajlaşma, yeni arkadaşlıklar kurma ve karşınızdaki kullanıcıyla daha önce karşılaşma geçmişinizi görüntüleyebileceğiniz uygulama şu an için sadece iOS işletim sistemli cihazlarda kullanılıyor. Siz de bu yeni sosyal ağ uygulamasını ücretsiz olarak kullanmak istiyorsanız, iPhone ve iPad cihazlarınıza hemen yükleyebilirsiniz.

YORUMLAR