Whatt

Whatt
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Whatt, durum güncellemesi paylaşmanın en güvenli ve hızlı yoludur.

Whatt, düşüncelerinizi paylaşabileceğiniz, soru sorabileceğiniz, öneride bulunabileceğiniz, durumunuzu paylaşabileceğiniz bir sosyal ağ uygulamasıdır. Basit ve modern arayüzü sayesinde hızlı bir şekilde arkadaşlarınızla paylaşımda bulunabilir, onlarca etkileşime geçebilirsiniz.

Whatt adlı sosyal ağ uygulaması oldukça basit bir kullanıma sahip ve kullanım alanı oldukça geniş. Önek verecek olursak; Yabancısı olduğunuz bir şehirde yeme-içme mekanı bulmak için, etkinlikte alanında düşüncelerinizi paylaşmak için, satış yapmak için veya tatildeyken, işteyken, okuldayken o gün başınıza gelen ilginç bir olayı hemen paylaşmak için Whatt’ı kullanabilirsiniz.

Sadece onay verdiğiniz kişilerle durumunuzu paylaştığından gizlilik konusunda endişe duymadan kullanabileceğiniz bu sosyal ağ uygulamasında herkesin bir profili mevcut. Facebook veya Twitter hesabınızla ilişkilendirerek veya e-posta adresinizi kullanarak ücretsiz üyeliğiniz oluşturmuş ve profilinizi açmış oluyorsunuz. Arkadaş olarak eklediğiniz kişiler gönderilerinizi görebiliyor, beğenebiliyor ve yorum yapabiliyor.

Durumunuzu renkli yazılarla ve ifadelerle süslemenize izin veren Whatt, 4 sekmeden oluşuyor. Home sekmesi yani zaman akışınız arkadaşlarınızın gönderilerinden oluşuyor. Notifications sekmesinde gönderilerinize yapılan yorumlar ve beğeniler gösteriliyor. Friends sekmesinden gelen arkadaşlık isteklerini görebiliyor ve yanıtlayabiliyorsunuz. My Whatt ise kendi profilinize ve ayarlara erişebileceğiniz bölüm.

Whatt, sadece durum paylaşımında bulunduğunuzdan popüler sosyal ağlar kadar karmaşık olmayan bir uygulama.

YORUMLAR