Amazon Yeni Tablet Reklamında iPad'i Yerden Yere Vurdu

Son zamanlarda neredeyse tüm tablet üreticileri, yayınladıkları reklam videoları üzerinde kendi ürünlerini diğer firmaların ürünleriyle karşılaştırarak, rakiplerine göre üstün oldukları noktaları öne çıkarmayı seviyor. Özellikle Nokia ve Microsoft, tablet

Son zamanlarda neredeyse tüm tablet üreticileri, yayınladıkları reklam videoları üzerinde kendi ürünlerini diğer firmaların ürünleriyle karşılaştırarak, rakiplerine göre üstün oldukları noktaları öne çıkarmayı seviyor.

Özellikle Nokia ve Microsoft, tabletleri için yayınladıkları reklam videoları üzerinde iPad Air'a yüklenmeyi ihmal etmemişlerdi. Kendi tableti Kindle Fire için yayınladığı yeni tanıtım videosu ile iPad Air'ı yerden yere vuran bir diğer firma da Amazon oldu.

Tanıtım videosu üzerinde yeni tableti Kindle Fire HDX'in iPad Air'a göre yüzde 20 daha hafif olduğunu, ekran üzerinde daha çok pikseli kullanıcılara sunduğunu, iPad Air'a göre ekranının yüzde 20 daha aydınlık olduğunu ve fiyat konusunda da iPad Air'a göre daha ucuz olduğunu vurgulayan Amazon, rakibiyle adeta dalga geçiyor.

Amazon tarafından Kindle Fire HDX için yayınlanan tanıtım videosu hakkında düşünceleriniz nelerdir?

YORUMLAR