Apple'dan İnanılmaz Bir Video!

Apple ilk Mac bilgisayarını geliştirmesinin üzerinden 30 yıl geçmesinin ardından oldukça etkileyici bir video yayınladı. 24 Ocak 1984'te Apple ilk Macintosh bilgisayarı dünyaya tanıttı. Bu yeni bilgisayar ile birlikte ürettiği teknolojinin gücü sayesinde

Apple ilk Mac bilgisayarını geliştirmesinin üzerinden 30 yıl geçmesinin ardından oldukça etkileyici bir video yayınladı.

24 Ocak 1984'te Apple ilk Macintosh bilgisayarı dünyaya tanıttı. Bu yeni bilgisayar ile birlikte ürettiği teknolojinin gücü sayesinde insanların eline dünyayı değiştirebilme imkanı veren Apple bu fikrinin gerçekleşip gerçekleşmediğini gösterebilmek için bu özel videoyu hazırlamış.

Videoyu çeken ekipler sadece kendilerine verilen iPhone 5S kameraları kullanarak çekim yapmış ve 70 saatin üzerinde kayıt almışlar. Çekilen videolarda insanların Apple ürünlerini kullanarak gerçekleştirdikleri inanılmaz şeyler paylaşılmış. Videonun çekiminden sonra işlenmesi ve tema müziğinin hazırlanması için yine Mac bilgisayarlar kullanılmış.

YORUMLAR