Araba Yarışlarının Geleceği Çok Eğlenceli ve Aksiyon Dolu Olacak

Hankook firması ve Cincinnati Üniversitesi'nin 2012 yılında bir araya gelerek geliştirmiş olduğu konsept araba lastiklerinden sonra, Hankook 2014 yılı konsept araba lastiklerini tanıtan bir video yayımladı. Araba yarışları için geliştirilen konsept lastik

Hankook firması ve Cincinnati Üniversitesi'nin 2012 yılında bir araya gelerek geliştirmiş olduğu konsept araba lastiklerinden sonra, Hankook 2014 yılı konsept araba lastiklerini tanıtan bir video yayımladı.

Araba yarışları için geliştirilen konsept lastikler arabanın üzerinde gittiği araziye göre şekil değiştirerek ağır yağmur ve karlı hava koşullarına uyum sağlayabiliyor.

Bu lastikerin gerçeklerini görmeye ömrümüz yeter mi bilmiyorum ama videoyu izlerken donup kalmamak elde değil. Boostrac, Alpike ve HyBlade olarak 3 farklı modeli bulunan konsept arab alastiklerinin görünüşlerinden en ufak ayrıntılarına kadar her şeyleri mükemmel.

Bir araba yarışı videosu çekilerek tanıtılan konsept araba lastikleri hakkındaki yorumlarınızı bizlerle aşağıdaki yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR