Arkadaşlarınızla Aynı Anda Aynı Kelimeyi Söyleyebilir misiniz?

Dünyaca ünlü alternatif rock grubu OK Go üyeleri tarafından düşünülerek hayata geçirilen sosyal bir kelime bulma oyunu olan Say the Same Thing ile uzaktaki arkadaşlarınızla oldukça eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla aynı anda aynı kelimeyi

Dünyaca ünlü alternatif rock grubu OK Go üyeleri tarafından düşünülerek hayata geçirilen sosyal bir kelime bulma oyunu olan Say the Same Thing ile uzaktaki arkadaşlarınızla oldukça eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Arkadaşlarınızla aynı anda aynı kelimeyi tahmin etmeniz gereken oyun oldukça yenilikçi bir düşünceye ve eşsiz bir oynanışa sahip. Başlangıçta iki oyuncunun da birer kelime yazarak başlayacağı oyunda, amacınız ilk yazılan kelimelerden yola çıkarak arkadaşınızla veya diğer oyuncularla aynı anda aynı kelimeyi tahmin etmeye çalışmak. İki tarafta aynı kelimeyi tahmin etmeyi başarana kadar devam eden oyun, bir yerden sonra oldukça eğlenceli bir hal alıyor.

Arkadaşlarınızla aynı anda aynı kelimeyi söylemeyi başarabileceğinizi düşünüyorsanız Say the Same Thing'i mutlaka denemenizi öneriyorum. Bakalım ne kadar başarılı olabileceksiniz?

Oyun için hazırlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla oyunu Android ve iOS cihazlarınız üzerine indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR