Assassin's Creed 4 Black Flag GamesCom Oynanış Videosu

Ubisoft popüler oyun serisinin son oyunu olacak olan Assassin's Creed 4: Black Flag için yepyeni bir oynanış videosu yayınladı. Oyundaki yeni kahramanımız Edward Kenway ve gemisi Jackdaw'la birçok maceraya yelken açacağımız oyunun yeni oynanış videosunun

Ubisoft popüler oyun serisinin son oyunu olacak olan Assassin's Creed 4: Black Flag için yepyeni bir oynanış videosu yayınladı.

Oyundaki yeni kahramanımız Edward Kenway ve gemisi Jackdaw'la birçok maceraya yelken açacağımız oyunun yeni oynanış videosunun başında kahramanımızı arkadaşı Adewale ile konuşurken görüyoruz.

Ardından kendimizi birden bir deniz savaşının ortasında buluyoruz. Çok geçmeden savaşın nedeninin kaleleri ele geçirebilmek olduğunu anladığımız video oldukça başarılı.

Etkileyici görüntü efektlerinin yanı sıra yayınlanan video sayesinde oyunun hikayesiyle alakalı ipuçlarını da yakalamış oluyoruz.

Assassin's Creed 4: Black Flag için meraklı bekleyiş devam ederken, Ubisoft'un oyunla ilgili daha hangi içerikleri kullanıcılarla paylaşacağı da ayrı bir merak konusu.

YORUMLAR