Assassin's Creed Rogue Sinematik Duyuru Videosu

Ubisoft, Assassin's Creed serisisnin yeni oyunu olacak olan Assassin's Creed Rogue'u yayınladığı görkemli sinematik video ile oyun severlere tanıttı. Assassin's Creed Rogue hikaye olarak 18. yüzyılda geçen bir senaryoya sahip olacak ve oyunculara Kuzey Am

UbisoftAssassin's Creed serisisnin yeni oyunu olacak olan Assassin's Creed Rogue'u yayınladığı görkemli sinematik video ile oyun severlere tanıttı.

Assassin's Creed Rogue hikaye olarak 18. yüzyılda geçen bir senaryoya sahip olacak ve oyunculara Kuzey Amerika'da yer alan farklı bölgeleri keşfetme imkanı tanıyacak.

Assassin's Creed Rogue'da Assassin's Creed 4'te tanıştığımız deniz savaşları daha gelişmiş bir şekilde yer alcak. Bunun yanında Assassin's Creed serisinde ilk olarak bir Templar'ı yöneteceğiz. Shay Patrick Cormac adlı kahramanımız kendi örgütü tarafından ihanete uğradıktan sonra Assassin avcısı oluyor ve maceraya atılıyor.

Assassin's Creed Rogue daha çok bir önceki nesil oyun konsolları düşünülerek geliştirilen bir yapım. Oyunun 11 Kasım 2014 tarihinde çıkış yapması bekleniyor.

YORUMLAR