Assassin's Creed Unity İçin Sinematik Tadında Yeni TV Reklamı

Assassin's Creed Unity için televizyonlarda gösterilecek promosyonel yeni bir sinematik klip yayınlandı. Bu sefer videonun her köşesinde farklı bir assassin görüyoruz ve kendimizi tam da Fransız Devrimi'nin başlamasına ön ayak olan olayların ortasında bul

Assassin's Creed Unity için televizyonlarda gösterilecek promosyonel yeni bir sinematik klip yayınlandı. Bu sefer videonun her köşesinde farklı bir assassin görüyoruz ve kendimizi tam da Fransız Devrimi'nin başlamasına ön ayak olan olayların ortasında buluyoruz.

Video ilk olarak Assassin's Creed'in resmi İngiltere YouTube kanalında yayınlandı ancak sonrasına çeşitli kanallar aracılığıyla tüm dünyaya yayıldı. Televizyon reklamı olarak projelendirilen klibin hangi kanallarda gösterileceği merak konusu. Çeşitli ülkelerde Assassin's Creed Unity'nin konsol paketleriyle birlikte satışa sunulacağı da yine söylentiler arasında.

Assassin's Creed Unity'de devrim ayağının atılacağından farklı bölgelerdeki birçok assassin topluluk oluşturuyor ve devrimin ilk adımları atılıyor. Klipten de anlaşılacağı gibi oyunda birçok farklı assassin ile iç içe olacağız ve oyunun kooperatif oynanış yapısıyla kimi görevlerde arkadaşınızı da yanınıza çağırabileceksiniz. Bunun dışında normal hikaye modunda görevleri tek başınıza halledebileceksiniz.

Assassin's Creed Unity önümüzdeki ay PC, PlayStation 4 ve Xbox One'a geliyor. Oyunun korkutucu PC sistem gereksinimlerini kaçırdıysanız bilgisayarınızın oyuna hazır olup olmadığını buradan kontrol edebilirsiniz.

YORUMLAR