Asus Zenfone 5 Ön inceleme - Ekranda Son Nokta!

Asus’un en yeni akıllı telefonu Zenfone 5 modelinin ön inceleme videosunda, Asus Zenfone serisinin en yeni üyesi olan Asus Zenfone 5 akıllı telefonu yerinde tüm detaylarıyla inceliyoruz. Asus’un en yeni model mobil cihazlarının tasarım ve teknik detayları

Asus’un en yeni akıllı telefonu Zenfone 5 modelinin ön inceleme videosunda, Asus Zenfone serisinin en yeni üyesi olan Asus Zenfone 5 akıllı telefonu yerinde tüm detaylarıyla inceliyoruz. Asus’un en yeni model mobil cihazlarının tasarım ve teknik detaylarını, yerinde incelediğimiz bu videoda bulabilirsiniz.

MWC 2018’de ön incelemesini yaptığımız yeni Asus Zenfone 5z model akıllı telefonu sizler için inceledik.. Sınıfındaki diğer akıllı telefonlar ile aralarındaki hem tasarımsal hem de teknolojik farklarına değindiğimiz ön inceleme videosunda, bu cihazı almalımıyız? Verdiğimiz paranın karşılığını verebilecek mi? En iyi fiat/performans telefonu hangisi? Asus iyi bir cihaz mı? gibi soruları Tamindir Bey’in Barcelona Mobil Dünya Kongresi (MWC 2018)’ndeki Nokia standında hazırladığı, yeni Asus modellerinin ön inceleme videosunda cevaplamaya çalışıyoruz.

Asus Zenfone 5 Avrupa’da 474 euroluk fiyata sahip olacak. Ülkemize ise tahmini olarak 2500-3000TL aralığında geleceğini tahmin ediyoruz.

Asus Zenfone serisi’nin en yeni ve geniş ekranlı modeli olan Zenfone 5, 6GB bellek ve 64GB Hafıza ile piyasaya sunuluyor. Amiral gemi segmentinde piyasaya çıkan Zenfone 5 Android 8.0 işletim sistemine sahip. Teknik özellikleri ve donanımı ile maksimum verimi sağlamak için tasarlanmış. Ayrıca Asus Zenfone 5 model akıllı cihazlarda yer alan 6,2” (1080x2246) ekran çözünürlüğü ve %90’lık ekran kasa oranı cihazları son derece tercih edilebilir kılıyor.

Yeni Asus Zenfone 5 Akıllı Telefonun Özellikleri;

CPU: Snapdragon 635
GPU: Adreno 509
Ram: 4/6GB
Bellek: 64GB + Mikro SD kart
Kamera: Arkada çift, önde tek
Batarya: 3300mAh

Yeni Asus modelleri ile ilgili merak edilenleri ön inceleme videosunda bulabilirsiniz. Tamindir Bey’in en yeni ve en güncel ön inceleme, detaylı inceleme ve kutu açılış videoları için Tamindir kanalını takip etmeyi unutmayın.

YORUMLAR