Asus Zenfone MAX Pro M1 kutu açılımı - TÜRKİYE'DE İLK!

Asus zenfone max pro m1 inceleme videosu öncesinde kutu açılımı videosunda, asus zenfone serisinin en yeni üyesi olan zenfone max pro m1 akıllı telefonu yerinde tüm detaylarıyla inceliyoruz.

Asus Zenfone Max Pro M1 inceleme videosu öncesinde kutu açılımı videosunda, asus zenfone serisinin en yeni üyesi olan zenfone max pro m1 akıllı telefonu yerinde tüm detaylarıyla inceliyoruz. Asus'un en yeni model mobil cihazlarının tasarım ve teknik detaylarını, bu videoda bulabilirsiniz.

Asus'un en yeni gelişmiş akıllı cihazı Asus zenfone max pro m1 model akıllı telefonun kutusunu sizler için açtık. Sınıfındaki diğer akıllı telefonlar ile aralarındaki hem tasarımsal hem de teknolojik farklarına değindiğimiz kutu açılışı videosunda, bu cihazı almalımıyız? Verdiğimiz paranın karşılığını verebilecek mi? En iyi fiyat/performans telefonu hangisi? asus zenfone max pro m1 iyi bir cihaz mı? asus zenfone max pro m1 AnTuTu puanı  kaç? gibi soruları Tamindir Bey’in asus zenfone max pro m1 için hazırladığı lansman kutu açılışında cevaplıyoruz.

Asus zenfone serisinin en yeni modeli olan asus zenfone max pro m1, 4 GB bellek ile piyasaya sunuluyor. Android 8.0 Oreo işletim sistemine sahip olan cihaz, sahip olduğu donanım ile maksimum verimi sağlamak için tasarlanmış.

Yeni asus zenfone max pro m1  modelleri ile ilgili merak edilenleri ön inceleme videosunda bulabilirsiniz. Tamindir Bey’in en yeni ve en güncel ön inceleme, detaylı inceleme ve kutu açılış videoları için Tamindir kanalını takip etmeyi unutmayın.

YORUMLAR