BabyBoom Tanıtım Videosu

BabyBoom, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz oyunlardan bir tanesidir. Oyundaki amacınız bakım evinden kaçarak evin farklı odalarına dağılan bebekleri güvenli ve zarar gelmeden bakım evine geri götürmek. Evin

BabyBoom, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz oyunlardan bir tanesidir. Oyundaki amacınız bakım evinden kaçarak evin farklı odalarına dağılan bebekleri güvenli ve zarar gelmeden bakım evine geri götürmek. Evin üstten tüm odalarını görerek oynayacağınız oyunda bebekler farklı odalarda emekleyerek sürekli hareket etmektedirler. Bebeklerin odanın duvarlarına yada odadaki eşyalara çarpmasını engellemelisiniz. Bunu yaparken aynı zamanda bebekleri evin çıkışına doğru yönlendirmelisiniz.

Oyunun kontrolleri oldukça basit. Kontrol etmek istediğiniz bebeklerin üzerine dokunarak yönlerini değiştirebilirsiniz. Bunun dışında oda içerisindeki eşyalarında yerini değiştirerek bebeklerin çarpmasını önleyebiliyorsunuz.

Kaybolan bebeklerin çaresine bakacağınız Android oyununu cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek denemek isterseniz aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

YORUMLAR