Blocks - Dünyanın İlk Modüler Akıllı Saati

Project Ara ile birlikte ortaya atılan modüler akıllı telefon fikrinin ardından gün yüzüne çıkan bir diğer proje de aynı fikirden ilham alan Blocks oldu. Bir konsept olarak ortaya çıkan Blocks, dünyanın ilk modüler akıllı saati olarak dikkat çekiyor. Bata

Project Ara ile birlikte ortaya atılan modüler akıllı telefon fikrinin ardından gün yüzüne çıkan bir diğer proje de aynı fikirden ilham alan Blocks oldu.

Bir konsept olarak ortaya çıkan Blocks, dünyanın ilk modüler akıllı saati olarak dikkat çekiyor. Batarya, parmak izi okuyucu, mikrofon girişi, kulaklık girişi, sim kart girişi, sıcaklık okuyucu ve çok daha fazlasına akıllı saatiniz üzerinde istediğiniz şekilde konumlandırabilmenize olanak sağlayan Blocks, oldukça dikkat çekici bir konsept.

Üçüncü parti donanım ve yazılım geliştiricileri tarafından farklı donanımlar ve yazılımlar üretilebilecek olan cihaz, bu sayede belirli teknik özelliklerle kısıtlı kalmayarak sürekli olarak geliştirilebilecek.

Blocks'un geliştirici ekibine göre modüler akıllı saat çok yakın zaman içerisinde piyasaya sürülebilir ama henüz ürün için net bir çıkış tarihi belirlenmiş değil.

Blocks için yayınlanan tanıtım videosunuz izleyebilir ve dünyanın ilk modüler akıllı saatiyle ilgili görüşlerinizi yorum bölümlerimiz aracılığıyla bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR