Cannon Crasha Tanıtım Videosu

Barış dolu krallığın mutlu günleri güneşli bir sabahta duyulan top sesiyle aniden bozulmuştu. Peki şimdi ne olacaktı? Krallığın sonu mu gelmişti? Ani saldırı karşısında topların başına geçen kahraman askerler bu sorulara çoktan yanıt vermişti bile.  Canno

Barış dolu krallığın mutlu günleri güneşli bir sabahta duyulan top sesiyle aniden bozulmuştu. Peki şimdi ne olacaktı? Krallığın sonu mu gelmişti? Ani saldırı karşısında topların başına geçen kahraman askerler bu sorulara çoktan yanıt vermişti bile. 

Cannon Crasha hem Android hem de iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz keyifli bir kale savaşı oyunudur. Zor durumda olan kırallığı korumak için toplarımızı, birimlerimizi ve büyülerimi akıllıca kullanmalı ve rakibi bertaraf etmeliyiz. Karşı karşıya olduğumuz için en ufak bir hatanın bile telafisi zor oluyor. Bu sebeple son derece temkinli davranarak akıllıca saldırı taktikleriyle düşman kalesini yıkmalıyız.

Eğlenceli oyun yapısı, retro grafikleri ve uzun süre devam eden oynanışıyla beğenerek oynayacağınızı düşündüğüm Cannon Crasha!yı indirmek için aşağıda yer alan bağlantılarımızı kullanabilirsiniz.

YORUMLAR