CarTube Tanıtımı

Teknoloji ilerledikçe çıkan yeni teknoloji ürünleri ile günümüzün büyük bir bölümünü geçiriyoruz. Akıllı telefonlar, akıllı saatler, tabletler ve bunlara benzer cihazlardan birine sahip olmayan kişi sayısı çok az. Youtube üzerinde GeekWeek videolarından b

Teknoloji ilerledikçe çıkan yeni teknoloji ürünleri ile günümüzün büyük bir bölümünü geçiriyoruz. Akıllı telefonlar, akıllı saatler, tabletler ve bunlara benzer cihazlardan birine sahip olmayan kişi sayısı çok az.

Youtube üzerinde GeekWeek videolarından biri olarak karşımıza çıkan CarTube oldukça ilgi çekici. Trafikte zaman geçirmek amaçlı düşünülen bu arabada bilgisayarınız üzerinden YouTube ile gerçekleştirebildiğiniz herşeyi gerçekleştirmek mümkün. CarTube'un ön ve yan camlarını ekran olarak kullanabilir, görüntülü canlı yayın yapmak için dikiz aynasının yerine konulmuş Webcam'den yararlanabilirsiniz. Yaratıcılığın sınırlarını zorlayan aracın hayal ürünü olması bir bakıma iyi çünkü videonun sonunda bulunan açıklamada belirtildiği gibi bu aracı kullanırken yaşama şansınız yaklaşık  yüzde 10. Teknoloji ürünleri ile boşa geçirilen sürenin çokluğuna değinmek istenen bu videoyu Barely Political kanalı yayınladı.

Şimdilik gerçek bir proje olmamasına rağmen bakalım ilerleyen yıllarda gerçeğe dönüşecekmi.

YORUMLAR