Casper'dan Gırtlak Dolu Bilgisayar Sipariş Ettik! (Konfigürasyon Sistemi Nasıl Çalışıyor?)

Casper tarafından hayata geçirilen dilediğiniz modeli konfigürasyon edebilme deneyimini videomuzda sizlere aktarıyoruz.

Casper tarafından hayata geçirilen dilediğiniz modeli konfigürasyon edebilme deneyimini videomuzda sizlere aktarıyoruz. Casper'ın resmi internet sitesi üzerinden istediğimiz özelliklerde bir bilgisayar sipariş ediyor ve 3 gün içerisinde teslim edilip edilmediğini test ediyoruz.

Casper.com.tr Konfigürasyon Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Casper.com.tr üzerinden istediğiniz özellikte bir bilgisayarı kolayca satın alabilir ve hayal ettiğiniz bilgisayara sahip olabilirsiniz. Casper'ın resmi internet sitesi üzerinden bir bilgisayar satın aldığınızda ömür boyu ücretsiz performans bakım hizmeti sizlere sunulmakta.

Hayatı kolaylaştıran çözümler sunan Casper, ihtiyacınız olan donanımdaki bilgisayarlarınızı fabrika ortamında konfigüre ederek, kullanıcılarına güvenli ürünler sunmanın gururunu yaşıyor. Casper resmi sayfasından AIO, laptop, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar konfigüre edilebilmekte.

Casper.com.tr adresinden sipariş edeceğiniz modeli seçebilir, kullanım alanınıza veya ihtiyacınıza göre bilgisayar donanımlarını özelleştirebilir veya değiştirebilirsiniz. Sistem konfigüratöründe, seçtiğiniz modelin özelliklerini dilediğiniz gibi yükseltebilir veya düşürebilirsiniz.

İşlemci sistemi, ekran kartı, RAM, SSD ve HDD, aksesuarlar gibi konularda birçok seçeneğe sahip olurken, birbirinden farklı performans seçenekleriyle kişiye özel bilgisayarınızı üretebilirsiniz.

Seçmiş olduğunuz donanım özellikleri ve kasa yapısını siparişiniz ile Casper üretim tesisinde güvenlik önlemleri doğrultusunda elektriksiz ortamda montajlanıyor, çoklu uyumluluk testlerinden geçiyor.

Testleri başarıyla tamamlanan kişiye özel cihazlar, yerinde paketlenerek kullanıcılara ulaştırılmak üzere yola çıkartılıyor. Hem masaüstü hem dizüstü bilgisayarlarınız için; depolama, grafik kartı, işlemci, güç kaynağı, bellek, kablosuz bağlantı, soğutma sistemi ve ekran boyutu teknolojilerine ait birçok seçenek sunan Casper, kişiye özel üretilen bilgisayarları kullanıcıların beğenisine sunuyor.

Sizler için yeni çıkmakta olan pek çok cihazın incelemesini gerçekleştirerek cihazlar hakkında fikir sahibi olmanızı ve ayrıca en son yaşanan teknolojik gelişmelerden haberdar olmanızı sağlıyoruz. Tamindir'i takipte kalın!

YORUMLAR