Catorize Tanıtım Videosu

Catorize, popüler mobil oyun geliştiricisi Anima Locus tarafından Android ve Windows Phone platformları için geliştirilen oldukça eğlenceli ve sürükleyici bir platform oyunudur. Beceri ve bulmaca oyunu olarak da adlandırabileceğimiz Catorize'da yetenekler

Catorize, popüler mobil oyun geliştiricisi Anima Locus tarafından Android ve Windows Phone platformları için geliştirilen oldukça eğlenceli ve sürükleyici bir platform oyunudur.

Beceri ve bulmaca oyunu olarak da adlandırabileceğimiz Catorize'da yeteneklerinizi konuşturmalı ve bunun dışında karşınıza çıkan bulmacaları da başarıyla çözmelisiniz.

Dünyanın çalınan ışığını geri getirmek için mücadele veren sevimli bir kedinin, sihirli bir oyun dünyasındaki maceralarına konuk olacağınız oyun oldukça sürükleyici bir oynanışa ve etkileyici bir hikayeye sahiptir.

Platformdan platforma atlayarak renkli taşları toplayacağınız oyunda, karşınıza çıkan engellere ve tehlikelere karşı oldukça dikkat etmeli ve bölümleri üç yıldız alarak geçmeye uğraşmalısınız.

Geliştirici ekip tarafından yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla oyunu Android ve Windows Phone cihazlarınız üzerine indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR