Cehennem'in İçinde Geçen Korku Oyunu Agony

E3 2017, korku oyunları açısından bir hayli bereketli geçiyor. Önce The Evil Within 2 su yüzüne çıktı, sonradan yeni Call o Cthulhu oyunundan görüntüler paylaşıldı, şimdi de bizzat Cehennem'in içine yolculuk edeceğimiz korku oyunu Agony'nin oynanış görünt

E3 2017, korku oyunları açısından bir hayli bereketli geçiyor. Önce The Evil Within 2 su yüzüne çıktı, sonradan yeni Call o Cthulhu oyunundan görüntüler paylaşıldı, şimdi de bizzat Cehennem'in içine yolculuk edeceğimiz korku oyunu Agony'nin oynanış görüntüleri yayınlandı.

Agony'deki maceramız biz Cehennem'in derinliklerinde işkence görürken başlayacak. İşin ilginç yanı ise geçmişimizle ilgili hiçbir şey hatırlamayacağız. Bildiğimiz tek şey, karşımıza çıkan insanları ve düşük zekaya sahip iblisleri kontrol edebildiğimiz. İşte bu yeteneğimiz sayesinde hayatta kalabilecek ve Cehennem'den çıkış yolunu bulmaya çalışacağız.

Daha önceden Diablo ve DOOM oyunlarında Cehennem'in içine yolculuk etmiştik; fakat Agony bu işi yapacak ilk korku oyunu olacak. Videodaki görüntülere göz attığımızda ilginç bir Cehennem tasarımıyla karşılaşacağımızı söyleyebiliriz.

Agony'nin survival horror türünde bir korku oyunu olacağı açıklanıyor. Bu da oyunda hayatta kalmanın zorlu bir mücadele olacağı anlamına geliyor. Karşımıza çıkacak zebaniler, bulmacalar ve engeller dramatik sahnelerle birleştirilecek.

Agony'nin bu sene içinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkış yapacağı bilgisi paylaşılmakta.

YORUMLAR