Cooler Master HAF 912 Advanced - Tamindir İncelemesi ve Çekilişi

Tamindir ve Cooler Master iş birliği ile sizler için hazırladığımız kampanya sayesinde 1 adet Cooler Master HAF 912 Advanced PC Kasası kazanma şansına sahipsiniz. Çekilişimiz ile ilgili tüm detayları yazımızın geri kalan kısmından öğrenebilirsiniz. Tamin

Cooler Master HAF 912 Advanced Çekilişi

Tamindir ve Cooler Master iş birliği ile sizler için hazırladığımız kampanya sayesinde 1 adet Cooler Master HAF 912 Advanced PC Kasası kazanma şansına sahipsiniz. Çekilişimiz ile ilgili tüm detayları yazımızın geri kalan kısmından öğrenebilirsiniz.

Tamindir olarak son zamanlarda ziyaretçilerimiz için yapmış olduğumuz kampanyalara devam ediyoruz. Bu sefer bilgisayar kullanıcılarının beğenisini kazanacak olan muhteşem bir PC kasası çekilişi ile karşınızdayız. Cooler Master HAF 912 Advance modelinin piyasa fiyatı yaklaşık olarak 250 TL'dir. Şık görünüşü ve sunduğu diğer özellikler sayesinde bilgisayar sahiplerinin hayallerini süsleyen bir kasa olan Cooler Master HAF 912 Advance çekişimizi kazanacak olan ziyaretçimize sadece kasa hediye edilecektir. Kasanın içerisinde diğer bilgisayar parçaları bulunmamaktadır. Güç kaynağı, işlemci, ekran kartı, disk yada RAM gibi parçaları içerisinde barındırmayan kasa içi boş olarak ziyaretçilerimizden bir tanesine hediye edilecektir.

Oldukça renkli bir kasa olan HAF 912 Advanced, son teknoloji bilgisayar parçalarını desteklemektedir. Almak istediğiniz son model ana kart yada ekran kartlarını bu kasa içerisinde kullanabilirsiniz. Peki çekilişe nasıl katılırım diye merak ediyorsanız çekiliş koşulları aşağıdadır.

Çekilişe katılmak için yapmanız gerekenler:

1) Tamindir Facebook sayfasını beğenmek.

2) Cooler Master TR Facebook sayfasını beğenmek.

3) Tamindir Facebook sayfası üzerinden yapacağımız çekilişe özel paylaşımı kendi hesabınız ile paylaşmak.

4) Facebook üzerinde yapacağımız paylaşım içerisinde sorduğumuz sorunun cevabını, adınız soyadınız ile birlikte aşağıdaki forma yazmak.

Yukarıdaki 4 maddede bulunan koşulları yerine getiren tüm ziyaretçilerimiz Cooler Master HAF 912 Advanced PC kasası çekilişimize katılmaya hak kazanacaktır. KAsa hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki inceleme videomuzu mutlaka izlemenizi öneririm.

Kampanya Kuralları:

  • Çekilişe Tamindir çalışanları ve 1. dereceden akrabaları kesinlikle katılamazlar.
  • Kampanya başlangıç tarihi 25 Ekim 2014 Cumartesi günü olup, 2 Kasım 2014 Pazar günü 23.59'a kadar devam edecektir. Belirtilen bitiş tarihinden sonra yapılan başvurular değerlendirilmeye alınmayacaktır.
  • Her kullacını kampanyada sadece bir çekiliş hakkı kazanabilir. Tekrarlayan katılımlar dikkate alınmayacaktır.
  • Kampanya sonuçları kampanya bitiş tarihinden itibaren 3 günlük süre içerisinde açıklanacaktır.
  • Katılım formunu doldurmayan, yanlış bilgiler giren ve diğer sosyal medya kriterlerini karşılamayan kullanıcıların katılımları geçersiz sayılacaktır.

YORUMLAR