DarkOrbit'in 2014 Resmi Çıkış Fragmanı

Bigpoint Games'in tarayıcı tabanlı ücretsiz online savaş oyunu DarkOrbit'in resmi fragmanında dünya çapından uzay pilotu oyuncuları, son teknoloji gemileriyle sınırsız aksiyona dalıyorlar. Tamamen ücretsiz olan ve Türkçe destek sunan oyunda üç farklı komu

Bigpoint Games'in tarayıcı tabanlı ücretsiz online savaş oyunu DarkOrbit'in resmi fragmanında dünya çapından uzay pilotu oyuncuları, son teknoloji gemileriyle sınırsız aksiyona dalıyorlar.

Tamamen ücretsiz olan ve Türkçe destek sunan oyunda üç farklı komutadan birini seçin ve uzayın derinleriklerinde amansız bir mücadeleye hazır olun. Her savaş gemisi kendi başına veya klanlar olarak düşman oyuncularla çarpışın, üssünüzü ve gemininizi geliştirmek için deneyim ve para kazanın. DarkOrbit tam bir uzay mücadele ortamı sunarak tüm yeni oyuncularını bünyesine davet ediyor.

Oyunun her ay sonu gerçekleştirdiği etkinliklerle en başarılı oyunculara fırsat ödülleri, sürekli güncellenen yapısıyla benzersiz online oyun deneyimini uzay temasıyla harmanlayın. Bilim-kurgu temasını sevenler DarkOrbit'e bayılacak.

DarkOrbit'i bilgisayarınıza herhangi bir kurulum gerçekleştirmeden hemen üye olabilir, uzayın sonsuz derinliğinde benzersiz maceralara adım atabilirsiniz.

YORUMLAR