Defenders & Dragons Tanıtım Videosu

Popüler mobil oyun geliştiricisi Glu tarafından geliştirilen Defenders & Dragons, farklı bir savunma oyunu deneyimini Android ve iOS platformları üzerinde oyunseverlerle buluşturuyor. Kontrolünü elimize alabileceğimiz farklı kahramanlar ile kendi ordumuzu

Popüler mobil oyun geliştiricisi Glu tarafından geliştirilen Defenders & Dragons, farklı bir savunma oyunu deneyimini Android ve iOS platformları üzerinde oyunseverlerle buluşturuyor.

Kontrolünü elimize alabileceğimiz farklı kahramanlar ile kendi ordumuzu oluşturacağımız ve krallığı istila etmek isteyen birbirinden güçlü ejderhalara karşı mücadele edeceğimiz oyun oldukça sürükleyici.

Etkileyici grafikleri, gerçekçi ses efektleri, gelişmiş özelleştirme seçenekleri ve çok daha fazlasıyla sizleri başına bağlayacak olan Defenders & Dragons'u tüm kullanıcılarımızın mutlaka denemesini öneririm.

Oyun için hazırlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla oyunu Android ve iOS cihazlarınız üzerine indirebilirsiniz.

YORUMLAR