Defense 39 Oynanış Videosu

Defense 39 eğer strateji oyunlarını seviyorsanız ve strateji ile aksiyonu harmanlayan bir mobil oyun oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil savaş oyunudur. Android veya iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon veya tabletlerinize ücretsi

Defense 39 eğer strateji oyunlarını seviyorsanız ve strateji ile aksiyonu harmanlayan bir mobil oyun oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil savaş oyunudur.

Android veya iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon veya tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Defense 39'da Nazi Almanyası'nın yoğun saldırısı karşısında siper arkasında mücadele veren Polonya birliklerini kontrol ediyoruz ve üzerimize saldırlan yüzlerce düşman birimine karşı ayakta durmaya çalışıyoruz.

Oyunda düşmanlarımızla savaşabilmek için bazukalar, ağır makinalı silahlar, lav silahları ve havan topları gibi farklı silahlardan yararlanabilmekteyiz. Eğer Defense 39'u denemek isterseniz bu bağlantıyı kullanarak oyunu telefon veya tabletinize indirebilirsiniz:

YORUMLAR