Deus Ex: The Fall Sonunda Android için Çıkış Yaptı

Dağıtıcılığını Square Enix firmasının üstlendiği popüler bilgisayar oyunu Deus Ex, geçtiğimiz Temmuz ayı içerisinde iOS platformu için çıkış yapmış ve oyunseverler tarafından büyük ilgi görmeyi başarmıştı. Oyunun yakaladığı bu başarının ardından Deus Ex:

Dağıtıcılığını Square Enix firmasının üstlendiği popüler bilgisayar oyunu Deus Ex, geçtiğimiz Temmuz ayı içerisinde iOS platformu için çıkış yapmış ve oyunseverler tarafından büyük ilgi görmeyi başarmıştı.

Oyunun yakaladığı bu başarının ardından Deus Ex: The Fall'un Android sürümünün ne zaman piyasaya sürüleceği büyük bir merak konusuydu ki beklenen açıklama Square Enix tarafından geldi ve Deus Ex: The Fall, Google Play üzerindeki yerini aldı.

Her ne kadar oyunun iOS sürümü üzerinde kontroller ve yapay zeka, kullanıcılar tarafından çok şikayet almış ve eleştirilmiş olsa da daha sonra gelen güncelleme paketleriyle bu hatalar giderilmişti. Bunlardan ders alan geliştirici ekip aynı hatayı Android versiyonu üzerinde yapmamış gibi görünüyor.

Ben Saxon adlı bir askerin kontrolünü elinize alacağınız Deus Ex: The Fall, 2027 yılında geçiyor. Uyuşturucu komplosu üzerine kurulu bir hikayeye sahip olan oyunda, karakteriniz Saxon ile bu işin altında yatan gerçeği bulmaya çalışacaksınız.

Deus Ex: The Fall için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla oyunu mobil cihazlarınız üzerine indirebilirsiniz.

YORUMLAR