Elevate Tanıtım Videosu

Son zamanların en dikkat çeken uygulamaları arasında yer alan Elevate hem iOS hem de Android platformları için ücretsiz olarak sunuluyor. Kullanıcıların zihinsel fonksiyonlarını geliştirmelerine yardımcı olmak üzere tasarlanmış olan Elevate'de farklı tarz

Son zamanların en dikkat çeken uygulamaları arasında yer alan Elevate hem iOS hem de Android platformları için ücretsiz olarak sunuluyor. Kullanıcıların zihinsel fonksiyonlarını geliştirmelerine yardımcı olmak üzere tasarlanmış olan Elevate'de farklı tarzda oyunlar ve testler yer alıyor. Bu testleri uygulayarak odaklanma, hızlı okuma, hızlı karar verme konularında büyük yol alabilirsiniz.

Belirtmeden geçmeyelim, ygulama İngilizce olarak hazırlanmış ve dolayısıyla testleri çözebilmek için iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak gerekiyor.

Uygulamada son derece canlı ve renkli bir arayüz görev yapıyor. Gelişim kaydetmek istediğiniz konuyu seçip testlere başlayabiliyorsunuz. Bu egzersizleri alışkanlık haline getirirseniz günden güne kaydettiğiniz gelişimi gözle görebilirsiniz.

Hem keyifli hem de farklı bir deneyim sunan Elevate'i zihin egzersizi yapmak isteyen kullanıcılara mutlaka tavsiye ediyorum.

YORUMLAR