Fiyat Performansta İddialı! - Samsung Galaxy S20 FE Kutu Açılımı

Samsung Galaxy S20 FE kutu açılımı videosu ile karşınızdayız. Samsung Galaxy S20 FE kutu açılımı videosunda cihazın kutusuna bakıyoruz.

Samsung Galaxy S20 FE elimizde. Detaylı inceleme videosu öncesinde Samsung Galaxy S20 FE kutu açılımı videosunda sizlerleyiz. Hemen yukarıdan Samsung Galaxy S20 FE kutu açılımı videomuzu izleyebilirsiniz. Kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Samsung Galaxy S20 FE Kutu Açılışı Videosu

Galaxy S20 ailesinin en yeni üyesi Galaxy S20 Fan Edition (FE) özellikleri ile dikkat çekmekte. Galaxy S20 FE, 120Hz yenileme hızına sahip 6,5 inç Sonsuz-O Super AMOLED ekrana sahip. 7nm 64-bit sekiz çekirdekli işlemciden güç alan akıllı telefonda 6GB RAM ve 128GB dahili depolama alanı bulunuyor.

Akıllı telefonun arka tarafında üç adet kamera sensörü bulunuyor. Bu sensörler: 12MP Ultra Geniş Kamera, 12MP Geniş Açı Kamera - 8MP Telephoto Kamera. S20 FE'nin ön tarafına baktığımızda bizleri 32MP selfie kamera sensörü karşılıyor.

Galaxy S20 FE, 4.500 mAh pil, Süper Hızlı Şarj ve Kablosuz Güç Paylaşımı özellikleriyle geliyor. Cihaz IP68 sertifikasına sahip ve tatlı suda 1,5 metreye kadar 30 dakikaya kadar batırılma testi koşullarına dayanmakta.

Cloud Red, Cloud Orange, Cloud Lavender, Cloud Mint, Cloud Navy ve Cloud White renk seçenekleriyle satışa sunulacak Galaxy S20 FE, aynı zamanda telefon yüzeyinde parmak ve dokunmadan kaynaklanan izleri en aza indirmek için, hafif pürüzlü ve sis efektli dokuya sahip.

Sizler için yeni çıkmakta olan pek çok cihazın incelemesini gerçekleştirerek cihazlar hakkında fikir sahibi olmanızı ve ayrıca en son yaşanan teknolojik gelişmelerden haberdar olmanızı sağlıyoruz. Bizleri takipte kalın!

Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR