Flipp Tanıtım Videosu

Flipp, Android ve iOS kullanıcıları için geliştirilen bütçe dostu bir alışveriş uygulaması olarak dikkat çekmektedir. Best Buy ve IKEA gibi mağazalarında arasında bulunduğu 300'den fazla mağaza üzerinde satılan tüm ürünlerin fiyatları, indirimler ve fırsa

Flipp, Android ve iOS kullanıcıları için geliştirilen bütçe dostu bir alışveriş uygulaması olarak dikkat çekmektedir.

Best Buy ve IKEA gibi mağazalarında arasında bulunduğu 300'den fazla mağaza üzerinde satılan tüm ürünlerin fiyatları, indirimler ve fırsat ürünlerini görüntülemenize olanak sağlayan uygulama, alışverişlerinizi yüzde 40'a varan oranlarda çok daha ucuza getirmenize olanak sağlar.

Sevdiğiniz alışveriş mağazalarını favori listelerinize ekleyebileceğiniz, farklı mağazalar üzerinde satılan ürünleri alışveriş listelerinize ekleyebileceğiniz, tüm ürünler arasında arama yapabileceğiniz ve çok daha fazla özelliği sizlere sunan Flipp, gerçekten oldukça iyi düşünülmüş bir alışveriş uygulamasıdır.

Flipp için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla uygulamayı Android ve iOS cihazlarınız üzerine indirebilirsiniz.

YORUMLAR