For Honor'un Yeni Samuray Kahramanlarına Yakından Bakıyoruz

Ubisoft, geçtiğimiz sene oyuncuların beğenisine sunduğu Orta Çağ temalı aksiyon oyunu For Honor'u geliştirmeye devam ediyor. Vikingler, Avrupa şovalyeleri ve samuraylar arasında geçen savaşları konu alan For Honor, ilginç oyun mekanikleriyle dikkat çekmiş

Ubisoft, geçtiğimiz sene oyuncuların beğenisine sunduğu Orta Çağ temalı aksiyon oyunu For Honor'u geliştirmeye devam ediyor.

Vikingler, Avrupa şovalyeleri ve samuraylar arasında geçen savaşları konu alan For Honor, ilginç oyun mekanikleriyle dikkat çekmiş, bize farklı bir oyun tecrübesi yaşatmıştı. Oyunun kısa senaryo modunda bu üç tarafı sırasıyla oynayabiliyorduk ve farklı kahramanları yönetebiliyorduk. For Honor'un multiplayer modunda ise 3 tarafın altında toplanan çeşitli kahramanlardan birini seçip bu kahramanlarla savaşa katılabiliyor, kazandıkça kahramanımızı geliştirebiliyorduk. Ayrıca oyuncular, oyun dünyasını bu online savaşlar ile şekillendirebiliyordu.

For Honor'un multiplayer modunda sezonlar halinde savaşlar gerçekleşmekteydi. For Honor'un Shadow & Might adı verilen 2. savaş sezonu ise 18 Mayıs tarihinde başlıyor. Bu yeni sezonla birlikte oyun 2 yeni kahraman eklenecek. Shinobi, Samuray tarafında oynayabileceğimiz yeni kahraman sınıfı. 

Hızı ve çevikliğiyle dikkat çeken Shinobi yeni samuray suikastçi sınıfı olarak karşımıza çıkıyor. Geleneksel bir Japon silahı olan Kusarigama'yı kullanan Shinobi, bu silahıyla düşmanlarını kendisine yakınlaştırarak saldırı menziline alabiliyor. Ayrıca ışınlanarak düşmanlarına beklenmedik sürprizler hazırlayabiliyor.

For Honor İncelemesi

YORUMLAR