Forza Motorsport 5'de Stig ile Yarışabileceksiniz

Geliştirici ekip Turn 10 Studios ve yayıncı Microsoft çıkış tarihi yaklaşmakta olan popüler araba yarışısı serisinin yeni oyunu Forza Motorsport 5 için oyuncuların dünyaca ünlü popüler TV şovu Top Gear programının test sürücüsü Stig'in dijital kuzeni ile

Geliştirici ekip Turn 10 Studios ve yayıncı Microsoft çıkış tarihi yaklaşmakta olan popüler araba yarışısı serisinin yeni oyunu Forza Motorsport 5 için oyuncuların dünyaca ünlü popüler TV şovu Top Gear programının test sürücüsü Stig'in dijital kuzeni ile yarışabilecekleri yeni bir oyun modunu duyurdu.

Geliştirici ekip oyunculara alt edilemez olarak lanse edilen bilinen Stig'in bile geçilebileceğini ama bunun için gerçekten iyi olmaları gerektiği açıklamasını yaptı. Stig'in dijital kuzeniyle yarışma şansını elde etmek isteyen kullanıcıların gelecek ay piyasaya sürülecek olan Xbox One ile birlikte Forza Motorsport 5'i ilk alanlardan olması gerekiyor.

Tabii ki gerçek Stig, Forza Motorsport 5 üzerine dahil edilmedi çünkü onun sürüş becerileri gerçek dünya oyuncularının çok üzerinde. Onun yerine geliştirici ekip Turn 10 oyun içerisine Top Gear'ın test pistini ve Stig'in dijital kuzenini oyuna dahil etti.

Forza Motorsport 5, 22 Kasım tarihinde sadece Xbox One üzerinde piyasaya sürülecek.

YORUMLAR