Galaxy S5 Konsepti ve Sesli Komut Özelliği

Her ne kadar Samsung, Galaxy S5'i ve teknik özelliklerini resmi olarak duyurmamış olsa da şimdiden Samsung'un yeni akıllı telefonuyla ilgili söylentiler ve dedikodular ortalıkta dolaşmaya başladı. Hatta Youtube üzerinde bazı kullanıcılar kendi konsept Gal

Her ne kadar Samsung, Galaxy S5'i ve teknik özelliklerini resmi olarak duyurmamış olsa da şimdiden Samsung'un yeni akıllı telefonuyla ilgili söylentiler ve dedikodular ortalıkta dolaşmaya başladı.

Hatta Youtube üzerinde bazı kullanıcılar kendi konsept Galaxy S5 tasarımlarına ait videoları bile yayınlamaya başladı. Yine bu videolardan bir tanesinde Galaxy S5'in konsept tasarımını ve akıllı telefonun sahip olabileceği karışık ses komut özelliğini görüyoruz.

Görünen o ki Samsung fanları yeni amiral gemisiyle birlikte tamamen sesli bir komut sistemine geçerek, akıllı telefonlarını sadece konuşarak kontrol etmek istiyorlar.

Bakalım Güney Koreli akıllı telefon üreticisi Samsung, kullanıcıların isteklerine ve öngörülerine yeni akıllı telefonu Galaxy S5 üzerinde yer vermeyi başarabilecek mi?

YORUMLAR