Gears of War 4 İlk 20 Dakika

Yeni Gears of War 4 oynanış videosu bize oyun hakkında detaylı bir fikir sahibi olma imkanı veriyor

Bu sene içinde çıkacak en heyecanla beklenen oyunlar arasında olan Gears of War 4 yeni uzun oynanış videosu ile karşımızda.

TPS türünün en başarılı temsilcileri arasında olan Gears of War 4, eğer kaliteli bir aksiyon oyunu oynamak istiyorsanız kaçırmamanız gereken bir yapım. Daha önceden Gears of War 4'ün teknolojik yeteneklerini sergileyen çeşitli videolar yayınlanmıştı. Oyunun PC versiyonu 4K çözünürlüğü destekleyecek ve görsel olarak bir şölen yaşatacak. Yayınlanan bu yeni video ise bize Gears of War 4'ün oynanışı ve hikayesi hakkında detaylı bir izlenim sahibi olabilme imkanı veriyor.

Yayınlanan bu Gears of War 4 oynanış videosu oyunun ilk 20 dakikasını bize gösteriyor. Gears of War 4, serinin bir önceki oyununun birkaç sene sonrasında gelişen olayları konu alıyor. Swarm adı verilen yeni bir tehdit ortaya çıkıyor ve insanoğlunu yok etmek için harekete geçiyor. Biz de bu tehdidi ortadan kaldırmak için savaşa katılıyoruz.

Gears of War 4, Microsoft'un Xbox One platformu için yayınlayacağı en iddialı oyunlardan biri. Oyun, Xbox One'ın yanısıra Windows 10 işletim sistemini kullanan bilgisayarlar için de çıkış yapacak. Gears of War 4'ü 11 Ekim tarihinde oynayamaya başlayabileceğiz. Oyunun sistem gereksinimleri daha önceden açıklanmıştı:

Gears of War 4 PC Sistem Gereksinimleri

YORUMLAR