General Mobile GM 9 Pro kutu açılımı - MADE IN TURKEY!

General Mobile gm 9 pro kutu inceleme videosu öncesinde kutu açılımı videosunda, general mobile gm serisinin en yeni üyesi olan gm 9 pro akıllı telefonu yerinde tüm detaylarıyla inceliyoruz.

General Mobile gm 9 pro kutu inceleme videosu öncesinde kutu açılımı videosunda, general mobile gm serisinin en yeni üyesi olan gm 9 pro akıllı telefonu yerinde tüm detaylarıyla inceliyoruz. General Mobile'ın en yeni model mobil cihazlarının tasarım ve teknik detaylarını, bu videoda bulabilirsiniz.

General Mobile’ın en yeni gelişmiş akıllı cihazı gm 9 pro model akıllı telefonun kutusunu sizler için açtık. Sınıfındaki diğer akıllı telefonlar ile aralarındaki hem tasarımsal hem de teknolojik farklarına değindiğimiz kutu açılışı videosunda, bu cihazı almalımıyız? Verdiğimiz paranın karşılığını verebilecek mi? En iyi fiyat/performans telefonu hangisi?general mobile gm 9 pro iyi bir cihaz mı? general mobile gm 9 pro AnTuTu puanı  kaç? gibi soruları Tamindir Bey’in general mobile gm 9 pro için hazırladığı lansman kutu açılışında cevaplıyoruz.

general mobile gm serisinin en yeni modeli olangeneral mobile gm 9 pro, 4GB bellek ile piyasaya sunuluyor. Android 8.1 Oreo işletim sistemine sahip olan cihaz, sahip olduğu donanım ile maksimum verimi sağlamak için tasarlanmış.

YORUMLAR