Ghost Recon: Wildlands Uzun Oynanış Videosu

Ghost Recon: Wildlands yeni oynanış videosu gizlilik içinde görevleri nasıl tamamlayabileceğimizi gösteriyor

2017'de çıkış yapacak oyunlar arasında en merakla beklenen oyunlardan bir tanesi de Ghost Recon: Wildlands.

Geçtiğimiz Haziran ayında düzenlenen E3 2016 etkinliğinde tanıtılan Ghost Recon: Wildlands sahip olduğu açık dünya yapısı ve göze hoş görünen grafikleri ile dikkat çekmişti. Daha önceki Ghost Recon oyunları daha çok taktiksel aksiyon oyunu türündeydiler ve açık dünya yapısına sahip değildiler. Ghost Recon: Wildlands ise açık dünya yapısıyla seriye yeni bir soluk kazandıracak. Yayınlanan oynanış videoları da bu oyunun heyecan verici yapısını bize gösteriyordu.

Ubisoft tarafından yayınlanan bu yeni oynanış videosunda oyunun geliştiricileri kendi seslendirmeleriyle oyunu bize anlatıyorlar. Ghost Recon: Wildlands'ın güzel yönü bir görevi gerçekleştirmek için farklı yollar izleyebilecek olmamız. Bu videoda yapılan görevde ise gizlilik yolu tercih ediliyor. Oyunda yönettiğimiz kahramanlarımız varlıklarını belli etmemek için gece yarısını bekliyorlar ve zifiri karanlıkta hedeflerine doğru yol alıyorlar.

Videoda dikkat çeken bir diğer nokta da oyunda farklı araçları kullanabilecek oluşumuz. Bu da oyuna hafiften bir GTA 5 havası katmakta.

Ghost Recon: Wildlands, 7 Mart 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak.

YORUMLAR