Google ile Yerel Seçimleri Yakından Takip Edin

Önümüzdeki günlerde ülkemizin gündemine oturacak olan en büyük olaylardan bir tanesi şüphesiz ki 30 Mart 2014 tarihinde gerçekleştirilecek olan Yerel Seçimler. Durumun farkında olan Google Türkiye ekibi, Yerel Seçimler'i bilgisayarları başında takip etmek

Önümüzdeki günlerde ülkemizin gündemine oturacak olan en büyük olaylardan bir tanesi şüphesiz ki 30 Mart 2014 tarihinde gerçekleştirilecek olan Yerel Seçimler.

Durumun farkında olan Google Türkiye ekibi, Yerel Seçimler'i bilgisayarları başında takip etmek isteyen Türk internet kullanıcıları için yeni servisi "Yerel Seçimler 2014"'ü kullanıma sundu.

Vatandaşların seçimle ilgili en son haberlere ulaşabilecekleri, canlı yayınlar üzerinde adayları dinleyebilecekleri ve onlarla sohbet etme şansını yakalayabilecekleri, seçim öncesi trendleri görebilecekleri ve seçim günü canlı olarak sonuçları takip edebilecekleri servis oldukça kullanışlı.

İlk olarak 2011 genel seçimleri sırasında hayata geçirilen servis, arayüzü üzerine eklenen yeni ve etkileşimli özelliklerle kullanıcıların yerel seçimleri sıcağı sıcağına takip etmelerine olanak sağlayacak.

YORUMLAR