Google'ın Yeni Reklam Filmiyle Android L'i Tahmin Edin

Android işletim sisteminin sıradaki sürümü olan Android L her gündeme düştüğünde Google bu ismin kaynağının ne olduğu konusuyla ilgili insanların aklına fikirler sokuyor. "L" harfinin neyi temsil ettiği hala belli olmasa da Google'ın Android'in yeni sürüm

Android işletim sisteminin sıradaki sürümü olan Android L her gündeme düştüğünde Google bu ismin kaynağının ne olduğu konusuyla ilgili insanların aklına fikirler sokuyor. "L" harfinin neyi temsil ettiği hala belli olmasa da Google'ın Android'in yeni sürümünün adı için birçok seçeneği var. Dileriz ki bu reklam filmde de gösterildiği gibi Android Limonlu Turta veya Android Lolipop gibi isimlerle karşılaşmayalım!

Google yarın Nexus X kulaklık seti ve Nexus 9 tabletini görücüye çıkartacak. Bununla birlikte Android L ile de resmi bir açıklama geleceğini düşünerek şimdilik Google'ın yayınladığı kısa reklam filmiyle yetiniyoruz. Reklam filminde Android L'deki L'nin ne olabileceği üzerine hayali bir sette çekimler yapılıyor. Sizce L ne olmalı?

Android L ismini üstlenmek isteyen insanlar genellikle tatlı kostümlerine bürünmüş bir şekilde sıraya girmişler. Arada bir de Oreo var ki Google bunu Android O projesi ile dalga geçmek için kullanmış ve açıkçası gayet başarılı olmuş. Sizce reklam filminden Android L ile ilgili bir ipucu çıkabilir mi? Filmin "tatlı" ismi de bir şeyleri ele veriyor olabilir.

Siz Android L sürümünün neyi simgeleyeceğini düşünüyorsunuz?

YORUMLAR