GoPro Hero4: Hayatı 4K'da Yaşayın

GoPro'nun yeni kamera modeli Hero4, 4K ultra yüksek çözünürlük kalitesinde 30 fps görüntü kalitesi sunuyor ve 1080p'ye kadar yüksek kare oynatımlarını destekliyor. İnanılmaz düşük ışık kapasitesinde bile yeni gece modu ayarlarını kullanan kamera, aynı zam

GoPro'nun yeni kamera modeli Hero4, 4K ultra yüksek çözünürlük kalitesinde 30 fps görüntü kalitesi sunuyor ve 1080p'ye kadar yüksek kare oynatımlarını destekliyor.

İnanılmaz düşük ışık kapasitesinde bile yeni gece modu ayarlarını kullanan kamera, aynı zamanda önceki modellerin 2 katı kalitede ses kaydı ve işleyişe sahip. Genel iletim hızı da dosya aktarımı ve video işleyişinde ön plana çıkarak kullanıcılara daha kolay ve ulaşılabilir bir paylaşım sağlıyor.

GoPro aksiyon kamera modelleri dünyanın önde gelen canlı çekim özelliklerini kullanıcılara sunup, aynı zamanda sualtı çekimleri ve zorlu hava koşullarında da sağlam kalite sergiliyor.

GoPro bir önceki gün yeni modeli Hero4'ün özelliklerini resmi olarak dünyaya tanıttı. Hero4'ün inceliklerini okumak ve cihaz hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için GoPro Hero4'ün tanıtım haberini okuyabilirsiniz.

GoPro'nun Yeni 4K Hero'su Sınıfında Birinci

YORUMLAR